Cześć, jestem Julka!
Fotografia towarzyszyła mi odkąd pamiętam - pierwszy własny (i mały) aparat dostałam w prezencie w drugiej klasie podstawówki (ale spokojnie - od tego czasu zmienił się zarówno mój sprzęt, jak i umiejętności :D ).
Na codzień jestem studentką psychologii w Krakowie, jednak mój dom rodzinny jest w Nowym Sączu i są to dwie lokalizacje, w których najczęściej wykonuję sesje zdjęciowe.
Wykonuję sesje portretowe, rodzinne, par, dzieciaków, a także chrzciny i fotografię okolicznościową. Mam też za sobą kilka pierwszych ślubów oraz koncerty.
Podczas reportaży uwielbiam fotografować emocje, bardzo lubię też wykonywać autoportrety - zazwyczaj gdy mam ochotę wypróbować jakiś pomysł, bądź mam ochotę na coś bardziej artystycznego i z głębszym przekazem.